Kurumsal

Firmamız (B2B PARK/Kidszone), 2016 yılında SUHA Spor Grup Şirketleri’nin bir iştiraki olarak kurulmuş olup, ticari faaliyetlerine kauçuk zemin imalatı yaparak başlamıştır. Kamu, özel sektör ve ihracat alanlarına satış yapmaktadır. Kimya sektöründe de üretime başlayan firmamız 2016 yılında B2B Park/Kidszone’da park ekipmanları imalatı yapan bir fabrikaya da sahip olmuştur. Son 5 yılda 3 kıta 25 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağladık.

Spor zemin kaplamaları, kauçuk zemin kaplamaları, eva zemin kaplama sistemleri üreten bir dünya markasıyız. Fabrikalarımız spor, eğlence, eğlence ürünleri, şehir mobilyaları, dış mekan fitness ekipmanları ve çocuk oyun alanları ürün yelpazesini tamamlayarak dünyanın 25 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Fabrikalarımızdan biri döşeme ürünleri, bir fabrikamız ise eğlence ürünleri, şehir mobilyaları, dış mekan fitness ekipmanları ve çocuk oyun alanları ürünleri üretmektedir. Böylece ortaklarımızın ihtiyaçlarını tamamen karşılıyoruz.

İş ortaklarımız için güvenilir ve hızlı tedarik sağlayan bir firma olduğumuzun bilincindeyiz.

Kilometre Taşları
Yıllar içerisinde elde ettiğimiz özet başarılar. 2014 Kuruluş Yılı: İlk yılında %75 ihracat oranına ulaştık. 2016 yılı: %346 büyüme ve üretimin verdiği güçle 11 ülkeye ihracat, Çocuk Oyun Grupları imalatı için başka bir fabrikaya sahip olmamız ,Açık Hava Fitness Aletleri ve Şehir/Kent Mobilyaları.2018 : İhracatımızı 3 kıta 25 ülkeye ulaştık.2020 : Ailemize 18 yeni takım arkadaşımız katıldı..Suha Sport Group 25 ülke ve birçok yerel ve birçok ülkeye ürün üreticisi ve ihracatçısıdır. uluslararası şirketler. Müşterileri güvenilir bir firma olduğundan mevcut müşteri grubu Süha Spor Grubuna uzun yıllar satın alma garantisi vermektedir.
Süha Sport Grup firmasının teslimat sürelerini karşılamak ve kaliteli malzeme üretmek, sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da malzemenin müşteriye arkasında olması, müşteri memnuniyetinin en büyük sebeplerindendir

Translate »