Dış Mekan Çöp Kovası

dış mekan çöp kovası

Dış Mekan Çöp Kovası

Bahçe Çöp Kovası Bahçelerde, parklarda, sitelerin açık alanlarında, fabrikalarda, piknik ve mesire alanlarında olmakla birlikte tüm açık alanlarında insanların çöplerini atmaları için kullanılan dış mekan çöp kovaları, insan sağlığı ve doğanın korunması için en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Dış Mekan Çöp Kovası Çeşitleri Dış mekan çöp kovalarının bir çok çeşidi vardır. Metal …

Bahçe Çöp Kovası

Bahçelerde, parklarda, sitelerin açık alanlarında, fabrikalarda, piknik ve mesire alanlarında olmakla birlikte tüm açık alanlarında insanların çöplerini atmaları için kullanılan dış mekan çöp kovaları, insan sağlığı ve doğanın korunması için en önemli ürünler arasında yer almaktadır.

Dış Mekan Çöp Kovası Çeşitleri

Dış mekan çöp kovalarının bir çok çeşidi vardır. Metal dış mekan çöp kovası, ahşap dış mekan çöp kovası, galvaniz çöp kovası, paslanmaz çöp kovası, plastik dış mekan çöp kovası olmak üzere 5 ana gruba ayrılır. Bunlardan en çok kullanılan metal dış mekan kovasıdır.Büküm borudan taşıyıcı ayakları yapılmakla beraber, kova tarafı elektrostatik toz boya ile boyanıp, üzerine istenilen baskı yapılabilmektedir.

Dış Mekan Çöp Kovası Fiyatları

Dış mekan çöp kovası fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi ve çeşitliliğine göre değişmektedir. Bu nedenle sunduğunuz ürün özellik ve görseline göre lütfen satış yetkililerimizden dış mekan çöp kovası fiyatlarını isteyiniz.

Translate »